biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Chcesz podszlifować język angielski w trakcie wakacji?
 • Zakwaterowanie w hotelu daje gwarancję integracji obozowiczów
 • podczas zwiedzania będziesz z kolei poznawać angielskie zwyczaje i kulturę„od podszewki”.
 • Londyn, Sherlock Holmes, Harry Potter i Paddington zapraszają!

  ANGLIA - OBÓZ JĘZYKOWY W LONDYNIE
  Obóz językowy z Harrym Potterem i gwiazdami rocka!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-18 lat
  CENA OD: 2679.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Chcesz podszlifować język angielski w trakcie wakacji?
 • Zakwaterowanie w hotelu daje gwarancję integracji obozowiczów
 • podczas zwiedzania będziesz z kolei poznawać angielskie zwyczaje i kulturę„od podszewki”.
 • Londyn, Sherlock Holmes, Harry Potter i Paddington zapraszają!
  ANGLIA - OBÓZ JĘZYKOWY W LONDYNIE
  Obóz językowy z Harrym Potterem i gwiazdami rocka!
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-18 lat
  CENA OD: 2679.00 PLN

  ANGLIA - LONDYN

  Wraz ze szkołą językową American Center zapraszamy na wyjątkowy wyjazd do stolicy Wielkiej Brytanii. Połącz wakacyjną przygodę z nauką i doskonaleniem języka angielskiego, poznaj wielowiekową historię jednego z najpotężniejszych krajów świata, odkryj sekrety z życia Rodziny Królewskiej i rusz na zakupy po najsłynniejszych londyńskich ulicach.  W HOTELU

  Na naszych obozach mieszkamy wyłącznie w hotelach. Nie praktykujemy zakwaterowania w domach prywatnych.
  Zakwaterowanie w hotelu daje gwarancję integracji obozowiczów. Cała grupa mieszka w jednym budynku, gdzie warunki są gwarantowane certyfikacją obiektu. Często spotykane w Londynie zakwaterowania u rodzin, pomimo że tańsze, jest swoistą loterią. Można trafić do lepszego lub gorszego mieszkania. Różni są też właściciele. Z tego właśnie powodu na naszych obozach ta opcja zakwaterowania jest wykluczona.

  W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania. Każdego dnia wygospodarujemy również czas wolny na lunch, w trakcie którego obozowicze będą na własną rękę zamawiali posiłki, wykorzystując nabyte umiejętności językowe. Prosimy o przygotwanie kieszonkowego na ten cel (ok. 5 GBP/posiłek). W czasie obozu językowego uczestnicy będą mieli okazję spróbować loklanych specjałów kuchni brytyjskiej (fish and chips, pie and mash itp), a także wyjątkowych potraw z całego świata, dostępnych w Londynie.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  PROGRAM OBOZU JĘZYKOWEGO


  Nauka języka:
  W trakcie trwania obozu językowego profesjonalna kadra lektorów ze szkoły językowej American Center będzie prowadziła zajęcia z zakresu języka angielskiego, kultury i historii Wielkiej Brytanii. Obozowicze mogą liczyć na zajęcia teoretyczne w wymiarze ok. 2h/dziennie, a także bardzo liczne zadania praktyczne pomagające zweryfikować nabytą wiedzę i dać swobodę poruszania się w fascynującym świecie angielskiej stolicy. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętności załatwiania codziennych spraw, poruszanie się środkami transportu publicznego po Londynie, nawiązywanie kontaktu z rodowitymi Brytyjczykami. Będziemy starali się wykorzystać otwartośc i chęć Anglików do konwersacji, a także umożliwimy naszym obozowiczom poznanie bardzo charakterystycznych dla Wysp Brytyjskich zwyczajów.

  1 DZIEŃ – zbiórka uczestników. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Niemcy, Kraje Beneluxu.
  2 DZIEŃ – poranna przeprawa kanałem La Manche (tunel lub prom). Przejazd do hotelu w okolicach Londynu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  3-9 DZIEŃ – realizajca programu pobytu.
  9 DZIEŃ – wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Francję i Niemcy.
  10 DZIEŃ – przyjazd do Polski.

  POZNAJ z nami LONDYN – miasto Kuby Rozpruwacza, Sherlocka Holmes, Harrego Pottera i Padingtona. Miasto Beatles`ów i innych gwiazd rocka, rodziny królewskiej i legendarnych gwiazd kina!

  Spędź 6 dni w ścisłym centrum Londynu, poznając jego najciekawsze miejsca. Każdy dzień to osobny motyw przewodni zwiedzania!

  W trakcie pobytu zrealizujemy 7 dni wycieczkowych:
  1.  Londyn – Śladami ikon Londynu: Kuby Rozpruwacza, Sherlocka Holmesa i Paddingtona. Dzień, który spędzimy na odkrywaniu tajemniczych zakątków miasta związanych z postaciami, któe przeszły do kanonu popkultury. Dotrzemy m.in na Baker Street 221B, gdzie mieści się  kamienica najsłynniejszego na świecie detektywa Sherlocka Holmesa, który zamieszkiwał tam wraz ze swoją gosposia Panią Hudson i swoim przyjacielem dr. Watsonem. Zobaczymy także przepiękny, wiktoriański dworzec Paddington Station, na który z mrocznych zakątków Peru przybył najsłynniejszy w Londynie miś. Znajduje się tam jego pomnik i sklep w którym można zakupić m.in jego ulubioną marmoladę. W godzinach popołudniowych ruszymy na szlak zbrodni Kuby Rozpruwacza, słynny Jack The Ripper siał strach we wschodniej części miasta w roku 1888. Wielu badaczy i historyków twierdzi, że pochodził z Polski...
  2. Londyn – Canterbury, przejazd do Brighton – dzień plażowania.
  3. Londyn – Śladami gwiazd Rocka (Abbey Road, Camden Town, Madame Tussauds). Podróż szlakiem wyjątkowych i unikalnych miejsc, w których żyli, imprezowali, koncertowali i tworzyli najwybitniejsi muzycy na świecie. Zobaczymy z zewnątrz słynne studio nagraniowe, znajdujące przy ulicy Abbey Road z przejściem dla pieszych, które trafiło na okładkę płyty Beatelsów, odwiedzimy alternatywne, fantastyczne i kolorowe Camden Town. To tutaj mieszkała, spędzała wolny czas, grała w bilard i imprezowała Amy Winehouse, tutaj urodził się Slash, tutaj w słynnym Teatrze Roundhouse występowali m.in: Rolling Stones, David Bowie, Led Zepellin, Jimi Hendrix, Sex Pistols, The Who, The Ramones i wielu, wielu innych....Tego dnia trafimy również do muzuem Madamme Tussauds, gdzie spotkamy idealnie odzworowane figury woskowe najważniejszych i najsłynniejszych osób ze świata muzyki, polityki, sportu. Muzuem Madamme Tussauds jest odwiedzane przez prawie 3 mln. turystów rocznie. Obiadokolacja i nocleg.
  4. Londyn – Śladami Rodziny Królewskiej (St. James's Park, Buckingham Palace - z zewnątrz, zmiana warty).
  5. Londyn – Śladami Sportu i Gwiazd Kina (zwiedzanie jednej z aren: Wembley, Chelsea, Wimbledon).
  6. Londyn – shopping day :) (Oxford Street, Regent Street).
  7. Londyn – Harry Potter day (zwiedzanie Warner Bros. Studio oraz wizyta na peronie 9 i 3/4).

  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ
  - kieszonkowe (sugerujemy 120 GBP),
  - PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!
   

  DODATKOWE INFORMACJE
  - Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski 150 GBP. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem. Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
  - Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
  - Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do Londynu. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem.
  - Walutą obowiązującą w Anglii jest Funt szterling (GBP).

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Dozwolone jest zabranie 1 sztuki bagażu głównego o max. wymiarach 65 x 40 x 25 cm oraz 1 sztuki bagażu podręcznego. Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, barek oraz DVD. Przy niewielkiej liczbie uczestników z danego miasta istnieje możliwość dowózki busem.
  Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski. Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do Londynu. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem.
  Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  05.00-
  Bydgoszcz, Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59 130.00 zł.
  08.30-
  Gliwice, Parking przy McDonalds, ul. Pszczyńska 325, obok CH Europa Centralna 140.00 zł.
  07.45-
  Katowice, stacja paliw BP z McDonalds przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55 140.00 zł.
  06.25-
  Kraków, STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic 160.00 zł.
  04.30-
  Łódź, parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53 50.00 zł.
  09.30-
  Opole, stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45 100.00 zł.
  07.30-
  Poznań, McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2 30.00 zł.
  04.00-
  Toruń, dworzec PKP Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 130.00 zł.
  02.30-
  Warszawa , Dw. Zachodni PKS stanowisko międzynarodowe 70.00 zł.
  10.45-
  Wrocław, PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa 0.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01LJFM/20 2679.00 PLN 2020-06-27 - 2020-07-06 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  02LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-04 - 2020-07-13 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  03LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-11 - 2020-07-20 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  04LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-18 - 2020-07-27 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  05LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-25 - 2020-08-03 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  06LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-01 - 2020-08-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  07LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-08 - 2020-08-17 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  08LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  09LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-22 - 2020-08-31 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC).
  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w okolicach Londynu w hotelu ** /***. Pokoje 2,3,4,5 os. z łazienkami.
  • Wyżywienie - śniadania i obiadokolacje.
  • Opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry.
  • Zwiedzanie wg programu.
  • Minimum 2 godziny dziennie lekcji języka angielskiego (zajęcia teoretyczne i praktyczne).
  • Ubezpieczenie: NNW/KL.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 99 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Bilety i opłata przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych – 150 GBP/os (obowiązkowa kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu).
  • Sugerowane kieszonkowe – 120 GBP.
  • Prowiant w drodze powrotnej (dla chętnych) – ok. 5-10 EUR.
  • Wycieczki fakultatywne.


  ANGLIA - OBÓZ JĘZYKOWY W LONDYNIE WIEK UCZESTNIKÓW: 13-18 lat
  Obóz językowy z Harrym Potterem i gwiazdami rocka! CENA OD: 2679.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM OBOZU JĘZYKOWEGO


  Nauka języka:
  W trakcie trwania obozu językowego profesjonalna kadra lektorów ze szkoły językowej American Center będzie prowadziła zajęcia z zakresu języka angielskiego, kultury i historii Wielkiej Brytanii. Obozowicze mogą liczyć na zajęcia teoretyczne w wymiarze ok. 2h/dziennie, a także bardzo liczne zadania praktyczne pomagające zweryfikować nabytą wiedzę i dać swobodę poruszania się w fascynującym świecie angielskiej stolicy. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętności załatwiania codziennych spraw, poruszanie się środkami transportu publicznego po Londynie, nawiązywanie kontaktu z rodowitymi Brytyjczykami. Będziemy starali się wykorzystać otwartośc i chęć Anglików do konwersacji, a także umożliwimy naszym obozowiczom poznanie bardzo charakterystycznych dla Wysp Brytyjskich zwyczajów.

  1 DZIEŃ – zbiórka uczestników. Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przejazd przez Niemcy, Kraje Beneluxu.
  2 DZIEŃ – poranna przeprawa kanałem La Manche (tunel lub prom). Przejazd do hotelu w okolicach Londynu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
  3-9 DZIEŃ – realizajca programu pobytu.
  9 DZIEŃ – wyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Nocny przejazd przez Francję i Niemcy.
  10 DZIEŃ – przyjazd do Polski.

  POZNAJ z nami LONDYN – miasto Kuby Rozpruwacza, Sherlocka Holmes, Harrego Pottera i Padingtona. Miasto Beatles`ów i innych gwiazd rocka, rodziny królewskiej i legendarnych gwiazd kina!

  Spędź 6 dni w ścisłym centrum Londynu, poznając jego najciekawsze miejsca. Każdy dzień to osobny motyw przewodni zwiedzania!

  W trakcie pobytu zrealizujemy 7 dni wycieczkowych:
  1.  Londyn – Śladami ikon Londynu: Kuby Rozpruwacza, Sherlocka Holmesa i Paddingtona. Dzień, który spędzimy na odkrywaniu tajemniczych zakątków miasta związanych z postaciami, któe przeszły do kanonu popkultury. Dotrzemy m.in na Baker Street 221B, gdzie mieści się  kamienica najsłynniejszego na świecie detektywa Sherlocka Holmesa, który zamieszkiwał tam wraz ze swoją gosposia Panią Hudson i swoim przyjacielem dr. Watsonem. Zobaczymy także przepiękny, wiktoriański dworzec Paddington Station, na który z mrocznych zakątków Peru przybył najsłynniejszy w Londynie miś. Znajduje się tam jego pomnik i sklep w którym można zakupić m.in jego ulubioną marmoladę. W godzinach popołudniowych ruszymy na szlak zbrodni Kuby Rozpruwacza, słynny Jack The Ripper siał strach we wschodniej części miasta w roku 1888. Wielu badaczy i historyków twierdzi, że pochodził z Polski...
  2. Londyn – Canterbury, przejazd do Brighton – dzień plażowania.
  3. Londyn – Śladami gwiazd Rocka (Abbey Road, Camden Town, Madame Tussauds). Podróż szlakiem wyjątkowych i unikalnych miejsc, w których żyli, imprezowali, koncertowali i tworzyli najwybitniejsi muzycy na świecie. Zobaczymy z zewnątrz słynne studio nagraniowe, znajdujące przy ulicy Abbey Road z przejściem dla pieszych, które trafiło na okładkę płyty Beatelsów, odwiedzimy alternatywne, fantastyczne i kolorowe Camden Town. To tutaj mieszkała, spędzała wolny czas, grała w bilard i imprezowała Amy Winehouse, tutaj urodził się Slash, tutaj w słynnym Teatrze Roundhouse występowali m.in: Rolling Stones, David Bowie, Led Zepellin, Jimi Hendrix, Sex Pistols, The Who, The Ramones i wielu, wielu innych....Tego dnia trafimy również do muzuem Madamme Tussauds, gdzie spotkamy idealnie odzworowane figury woskowe najważniejszych i najsłynniejszych osób ze świata muzyki, polityki, sportu. Muzuem Madamme Tussauds jest odwiedzane przez prawie 3 mln. turystów rocznie. Obiadokolacja i nocleg.
  4. Londyn – Śladami Rodziny Królewskiej (St. James's Park, Buckingham Palace - z zewnątrz, zmiana warty).
  5. Londyn – Śladami Sportu i Gwiazd Kina (zwiedzanie jednej z aren: Wembley, Chelsea, Wimbledon).
  6. Londyn – shopping day :) (Oxford Street, Regent Street).
  7. Londyn – Harry Potter day (zwiedzanie Warner Bros. Studio oraz wizyta na peronie 9 i 3/4).

  Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

  PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ
  - kieszonkowe (sugerujemy 120 GBP),
  - PAMIĘTAJ o zabraniu ze sobą WAŻNEGO DOWODU OSOBISTEGO bądź PASZPORTU. Bez jednego z tych dokumentów nie będziesz mógł pojechać…. A przecież nie może Cię zabraknąć!
   

  DODATKOWE INFORMACJE
  - Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski 150 GBP. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem. Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.
  - Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.
  - Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do Londynu. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem.
  - Walutą obowiązującą w Anglii jest Funt szterling (GBP).

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01LJFM/20 2679.00 PLN 2020-06-27 - 2020-07-06 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  02LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-04 - 2020-07-13 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  03LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-11 - 2020-07-20 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  04LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-18 - 2020-07-27 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  05LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-25 - 2020-08-03 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  06LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-01 - 2020-08-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  07LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-08 - 2020-08-17 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  08LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  09LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-22 - 2020-08-31 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC).
  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w okolicach Londynu w hotelu ** /***. Pokoje 2,3,4,5 os. z łazienkami.
  • Wyżywienie - śniadania i obiadokolacje.
  • Opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry.
  • Zwiedzanie wg programu.
  • Minimum 2 godziny dziennie lekcji języka angielskiego (zajęcia teoretyczne i praktyczne).
  • Ubezpieczenie: NNW/KL.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 99 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Bilety i opłata przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych – 150 GBP/os (obowiązkowa kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu).
  • Sugerowane kieszonkowe – 120 GBP.
  • Prowiant w drodze powrotnej (dla chętnych) – ok. 5-10 EUR.
  • Wycieczki fakultatywne.

  ANGLIA - LONDYN

  Wraz ze szkołą językową American Center zapraszamy na wyjątkowy wyjazd do stolicy Wielkiej Brytanii. Połącz wakacyjną przygodę z nauką i doskonaleniem języka angielskiego, poznaj wielowiekową historię jednego z najpotężniejszych krajów świata, odkryj sekrety z życia Rodziny Królewskiej i rusz na zakupy po najsłynniejszych londyńskich ulicach.  W HOTELU

  Na naszych obozach mieszkamy wyłącznie w hotelach. Nie praktykujemy zakwaterowania w domach prywatnych.
  Zakwaterowanie w hotelu daje gwarancję integracji obozowiczów. Cała grupa mieszka w jednym budynku, gdzie warunki są gwarantowane certyfikacją obiektu. Często spotykane w Londynie zakwaterowania u rodzin, pomimo że tańsze, jest swoistą loterią. Można trafić do lepszego lub gorszego mieszkania. Różni są też właściciele. Z tego właśnie powodu na naszych obozach ta opcja zakwaterowania jest wykluczona.

  W cenie obozu zapewniamy: śniadania w hotelu, obiadokolacje w godziach popołudniowych/wieczornych realizaowane w restauracjach w trakcie zwiedzania. Każdego dnia wygospodarujemy również czas wolny na lunch, w trakcie którego obozowicze będą na własną rękę zamawiali posiłki, wykorzystując nabyte umiejętności językowe. Prosimy o przygotwanie kieszonkowego na ten cel (ok. 5 GBP/posiłek). W czasie obozu językowego uczestnicy będą mieli okazję spróbować loklanych specjałów kuchni brytyjskiej (fish and chips, pie and mash itp), a także wyjątkowych potraw z całego świata, dostępnych w Londynie.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01LJFM/20 2679.00 PLN 2020-06-27 - 2020-07-06 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  02LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-04 - 2020-07-13 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  03LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-11 - 2020-07-20 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  04LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-18 - 2020-07-27 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  05LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-25 - 2020-08-03 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  06LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-01 - 2020-08-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  07LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-08 - 2020-08-17 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  08LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  09LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-22 - 2020-08-31 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC).
  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w okolicach Londynu w hotelu ** /***. Pokoje 2,3,4,5 os. z łazienkami.
  • Wyżywienie - śniadania i obiadokolacje.
  • Opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry.
  • Zwiedzanie wg programu.
  • Minimum 2 godziny dziennie lekcji języka angielskiego (zajęcia teoretyczne i praktyczne).
  • Ubezpieczenie: NNW/KL.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 99 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Bilety i opłata przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych – 150 GBP/os (obowiązkowa kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu).
  • Sugerowane kieszonkowe – 120 GBP.
  • Prowiant w drodze powrotnej (dla chętnych) – ok. 5-10 EUR.
  • Wycieczki fakultatywne.

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Dozwolone jest zabranie 1 sztuki bagażu głównego o max. wymiarach 65 x 40 x 25 cm oraz 1 sztuki bagażu podręcznego. Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, barek oraz DVD. Przy niewielkiej liczbie uczestników z danego miasta istnieje możliwość dowózki busem.
  Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski. Transport od granicy polskiej trwa ok. 16-17 godzin do Londynu. W trakcie przejazdu przeprawa tunelem pod kanałem La Manche lub promem.
  Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  05.00 Bydgoszcz, Hala Łuczniczka, ul. Toruńska 59 130.00 zł.
  08.30 Gliwice, Parking przy McDonalds, ul. Pszczyńska 325, obok CH Europa Centralna 140.00 zł.
  07.45 Katowice, stacja paliw BP z McDonalds przy A4, kierunek Wrocław, ul. Górnośląska 55 140.00 zł.
  06.25 Kraków, STACJA PALIW BP, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic 160.00 zł.
  04.30 Łódź, parking przy stacji paliw E. Leclerc, ul. Inflancka 53 50.00 zł.
  09.30 Opole, stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45 100.00 zł.
  07.30 Poznań, McDonalds Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2 30.00 zł.
  04.00 Toruń, dworzec PKP Toruń Miasto, plac 18 Stycznia 130.00 zł.
  02.30 Warszawa , Dw. Zachodni PKS stanowisko międzynarodowe 70.00 zł.
  10.45 Wrocław, PARK HANDLOWY BIELANY, parking przy IKEA, ul. Czekoladowa 0.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01LJFM/20 2679.00 PLN 2020-06-27 - 2020-07-06 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  02LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-04 - 2020-07-13 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  03LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-11 - 2020-07-20 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  04LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-18 - 2020-07-27 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  05LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-25 - 2020-08-03 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  06LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-01 - 2020-08-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  07LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-08 - 2020-08-17 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  08LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  09LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-22 - 2020-08-31 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC).
  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w okolicach Londynu w hotelu ** /***. Pokoje 2,3,4,5 os. z łazienkami.
  • Wyżywienie - śniadania i obiadokolacje.
  • Opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry.
  • Zwiedzanie wg programu.
  • Minimum 2 godziny dziennie lekcji języka angielskiego (zajęcia teoretyczne i praktyczne).
  • Ubezpieczenie: NNW/KL.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 99 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Bilety i opłata przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych – 150 GBP/os (obowiązkowa kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu).
  • Sugerowane kieszonkowe – 120 GBP.
  • Prowiant w drodze powrotnej (dla chętnych) – ok. 5-10 EUR.
  • Wycieczki fakultatywne.

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01LJFM/20 2679.00 PLN 2020-06-27 - 2020-07-06 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  02LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-04 - 2020-07-13 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  03LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-11 - 2020-07-20 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  04LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-18 - 2020-07-27 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  05LJFM/20 2679.00 PLN 2020-07-25 - 2020-08-03 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  06LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-01 - 2020-08-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  Czas trwania: 10 dni
  07LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-08 - 2020-08-17 rezerwuję
  Czas trwania: 10 dni
  08LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-15 - 2020-08-24 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  09LJFM/20 2679.00 PLN 2020-08-22 - 2020-08-31 [ zadzwoń ]
  Czas trwania: 10 dni
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC).
  • Zakwaterowanie: 7 noclegów w okolicach Londynu w hotelu ** /***. Pokoje 2,3,4,5 os. z łazienkami.
  • Wyżywienie - śniadania i obiadokolacje.
  • Opiekę pilota, wykwalifikowanej kadry.
  • Zwiedzanie wg programu.
  • Minimum 2 godziny dziennie lekcji języka angielskiego (zajęcia teoretyczne i praktyczne).
  • Ubezpieczenie: NNW/KL.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 99 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Bilety i opłata przewodnicka, komunikacja miejska, opłaty wjazdowe do stref płatnych – 150 GBP/os (obowiązkowa kwota płatna w autokarze, nie podlega rozliczeniu).
  • Sugerowane kieszonkowe – 120 GBP.
  • Prowiant w drodze powrotnej (dla chętnych) – ok. 5-10 EUR.
  • Wycieczki fakultatywne.