biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

W 10 dni zwiedzimy Bałkany!
 • Historyczne i magiczne miasta z dużą ilością atrakcji.
 • Poznamy kuchnię i kulturę odwiedzanych krajów. br>
 • Znajdziemy też czas na nadmorski odpoczynek.
 • Bałkańska przygoda już WAKACJE!

  BALKANICA - Południowa Przygoda
  Bałkany - Macedonia, Serbia, Czarnogóra, Albania
  WIEK UCZESTNIKӓW: 14-18 LAT
  CENA OD: 2195.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:
  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  W 10 dni zwiedzimy Bałkany!
 • Historyczne i magiczne miasta z dużą ilością atrakcji.
 • Poznamy kuchnię i kulturę odwiedzanych krajów. br>
 • Znajdziemy też czas na nadmorski odpoczynek.
 • Bałkańska przygoda już WAKACJE!
  BALKANICA - Południowa Przygoda
  Bałkany - Macedonia, Serbia, Czarnogóra, Albania
  WIEK UCZESTNIKӓW: 14-18 LAT
  CENA OD: 2195.00 PLN

  BAŁKANY

  Wycieczka połączona z wypoczynkiem na Bałkanach, 4 kraje w 11 dni - niezwykła przyroda, burzliwa historia, eklektyczna kultura, wspaniała kuchnia.
  Macedonia - kraj położony pomiędzy Albanią, Serbią, Grecją i Bułgarią. Mało popularny kraj bałkański, o dzikiej i zaskakującej przyrodzie, która nie została stłumiona przez turystyczne kurorty. Jej charakter jest po części bałkański, częściowo śródziemnomorski, a także posiada wiele śladów z czasów, gdy była pod silnym wpływem kultury rzymskiej, greckiej, albańskiej i osmańskiej. Na uwagę również zasługują niezwykle gościnni mieszkańcy oraz wyśmienita lokalna kuchnia.
  Albania położona w sercu basenu Morza Śródziemnego staje się coraz atrakcyjniejszym celem wyjazdów turystycznych. Wspaniały klimat, niezwykłe zabytki oraz pyszna kuchnia to główne atuty Albanii. Kraj ten słynie ze swego dziedzictwa naturalnego - pięknej linii brzegowej, dziewiczych plaż oraz flory i fauny terenów górskich.
  Czarnogóra, zwana jest nie przez przypadek "Perłą Morza Śródziemnego", to doskonałe miejsce na wypoczynek pod żaglami. Malowniczy port Kotor, najważniejszy port jachtowy Czarnogóry z pięknym starym miastem wpisanym na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, Boka Kotorska tworząca jeden z najpiękniejszych fiordów w Europie,  stare miasto w Budvie oraz wyspa Świętego Stefana, miasto Bar.
  Serbia jest niewątpliwie wartą odkrycia ciekawostką na szlakach turystycznych. W większości górzyste, poprzetykane kanionami i wodospadami terytorium Serbii ukrywa w swych lasach i dolinach wielowiekowe twierdze i monastyry. Najstarsza stolica w Europie -  Belgrad - urzeka swą wielokulturową, kosmopolityczną atmosferą.  HOTEL MEDITERAN ***

  ZAKWATEROWANIE:
  Czarnogóra - kompleks hotelowy Hotel Mediteran ***, Piaszczysta plaża miejska, oddalona od hotelu ok. 300 m, a 5 km od hotelu znajduje się piaszczysta, bardzo szeroka, długa (13 km) plaża. Kompleks składa się z budynku głównego oraz budynków bocznych. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, kawiarnia, basen. Pokoje: przestronne, wygodne 3,4 - os. Wszystkie pokoje z łazienkami, WC oraz klimatyzacją i balkonem.
  Macedonia, Albania, Serbia – hotele tranzytowe **/*** pokoje 3/4 os. z łazienkami

  WYŻYWIENIE: 
  Czarnogóra: 3 posiłki dziennie śniadania, lunch i obiadokolacja w formie bufetu). W trakcie przejazdu 2 posiłki dziennie (śniadania, obiadokolacje). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Skopje, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu z Belgradu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie wg programu. Do obiadów i kolacji podawana jest woda, pozostałe napoje dodatkowo płatne.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:
  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  WYPOCZYNEK NA BAŁKANACH


  1 DZIEŃ:  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry i Serbię.
  2 DZIEŃ: Przyjazd do Macedonii, w godzinach popołudniowych przejazd do Skopje zwiedzanie miasta, zakwaterowanie w hotelu tranzytowym **/*** w okolicach Skopje (pokoje 3,4 osobowe z łazienkami), obiadokolacja, nocleg.
  3 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Ochrydu. Spacer po Starym Mieście. Następnie zwiedzanie Tirany: Plac Skanderbega, Meczet Ethem Beja. Przejazd do Durrës. Obiadokolacja. Nocleg.
  4 DZIEŃ: Śniadanie. Spacer po Durrës. Miasto założone w 627 roku p.n.e. w czasach greckich kolonizacji pod nazwą Epidamnos. Dziś miasto jest to największym portem w kraju, zwiedzanie miasta: zabytkowa wenecka wieża, rzymski amfiteatr, który do 1983 roku był zakopany pod ziemią. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.
  5 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazdu, w kierunku Czarnogóry, do Kruje - "albańskiego Krakowa", spacer po mieście: Zamek Skanderbega - bohatera narodowego, meczet, bazar. Następnie przejazd do Szkodry, miasta położonego nad Jeziorem Szkoderskim, centrum kulturalnego kraju, zwiedzanie: ruiny średniowiecznej twierdzy Rozafa, meczet, zabytkowe domy. Przejazd w okolicy Ulcnij, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.  
  5-10 DZIEŃ: Wypoczynek w Czarnogórze - 6 dni - 5 noclegów
  W trakcie pobytu w programie:
  - wycieczka autokarowa do Kotoru oraz Budwy, zwiedzanie średniowiecznej starówki otoczonej obronnymi murami.
  - wycieczka piesza na Stare Miasto w Ulcinj
  - kąpiele na plaży oraz w hotelowym basenie
  - gry i zabawy sportowe
  - konkurs wiedzy
  10 DZIEŃ: Śniadanie. Wczesny wyjazd do Moraczy – zwiedzanie niezwykłego kompleksu klasztornego, położonego nad malowniczym kanionem Moraczy. Przejazd malowniczą trasą przez Czarnogórę i Serbię. Przejazd do hotelu w okolicy Belgradu. Obiadokolacja. Nocleg.
  11 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie Belgradu - twierdza i park na Kalemegdanie, cerkiew Ruzica, kaplica św. Petki, cerkiew św. Sawy – największa prawosławna świątynia na świecie. Spacer po urokliwej ulicy Kniazia Michała. Wyjazd w kierunku Polski, powrót w późnych godzinach nocnych.

   

  UWAGA

  Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

   

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  19:30-
  do potw.
  KATOWICE, Mc Donald stacja BP ul. Ofiar Katynia 5 (wyjazd), Mc Donald Stacja BP ul.Górnośląska 40a (powrót)
  połączenie antenowe Katowice-Kraków (realizowane przy minimum 8 osób)
  0.00 zł.
  19:30-
  do potw.
  KIELCE, Stadion Miejski parking ul. Ściegiennego 0.00 zł.
  21:00-
  do potw.
  KRAKÓW, Mc Donald (Makro) ul. Jasnogórska 2 0.00 zł.
  16:00-
  do potw.
  LUBLIN, parking przy Hali MOSiR 0.00 zł.
  16:00-
  do potw.
  ŁÓDŹ , ŁÓDŹ Dworzec PKP Łódź Kaliska parking ul. Karolewska
  połączenie antenowe Łódź-Kielce (realizowane przy minimum 8 osób)
  140.00 zł.
  18:00-
  do potw.
  RADOM, Mc Donald Stacja Circle ul. Czarneckiego (wyjazd),Mc Donald stacja Lukoil ul. Wernera (powrót) 0.00 zł.
  18:30-
  do potw.
  RZESZÓW, Centrum Handlowe Nowy Świat ul. Krakowska 20
  połączenie antenowe Kraków-Rzeszów (realizowane przy minimum 8 osób)
  120.00 zł.
  16:00-
  do potw.
  WARSZAWA, Parking przed Torwarem przy Wisłostradzie.
  połączenie antenowe Warszawa-Radom (realizowane przy minimum 8 osób)
  140.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-19 - 2020-07-29 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, DVD-video, WC),
  • Zakwaterowanie: 9 noclegów (1 Macedonia, 2 Albania, 5 Czarnogóra, 1 Serbia) w hotelach **/*** - pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 9 śniadań, 4 lunche, 9 obiadokolacji,
  • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę kadry pedagogicznej,
  • Ubezpieczenie KL 20000 EUR wraz z chorobami przewlekłymi, NW 3000 EUR, bagaż 200 EUR,
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Koszty miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • Opłata klimatyczna ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych,
  • Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników - około 60 EUR/os płatne pilotowi na miejscu
  • Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50-70 EUR


  BALKANICA - Południowa Przygoda WIEK UCZESTNIKÓW: 14-18 LAT
  Bałkany - Macedonia, Serbia, Czarnogóra, Albania CENA OD: 2195.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:
  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  WYPOCZYNEK NA BAŁKANACH


  1 DZIEŃ:  Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd przez Polskę, Słowację, Węgry i Serbię.
  2 DZIEŃ: Przyjazd do Macedonii, w godzinach popołudniowych przejazd do Skopje zwiedzanie miasta, zakwaterowanie w hotelu tranzytowym **/*** w okolicach Skopje (pokoje 3,4 osobowe z łazienkami), obiadokolacja, nocleg.
  3 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Ochrydu. Spacer po Starym Mieście. Następnie zwiedzanie Tirany: Plac Skanderbega, Meczet Ethem Beja. Przejazd do Durrës. Obiadokolacja. Nocleg.
  4 DZIEŃ: Śniadanie. Spacer po Durrës. Miasto założone w 627 roku p.n.e. w czasach greckich kolonizacji pod nazwą Epidamnos. Dziś miasto jest to największym portem w kraju, zwiedzanie miasta: zabytkowa wenecka wieża, rzymski amfiteatr, który do 1983 roku był zakopany pod ziemią. Odpoczynek nad morzem. Obiadokolacja. Nocleg.
  5 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazdu, w kierunku Czarnogóry, do Kruje - "albańskiego Krakowa", spacer po mieście: Zamek Skanderbega - bohatera narodowego, meczet, bazar. Następnie przejazd do Szkodry, miasta położonego nad Jeziorem Szkoderskim, centrum kulturalnego kraju, zwiedzanie: ruiny średniowiecznej twierdzy Rozafa, meczet, zabytkowe domy. Przejazd w okolicy Ulcnij, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.  
  5-10 DZIEŃ: Wypoczynek w Czarnogórze - 6 dni - 5 noclegów
  W trakcie pobytu w programie:
  - wycieczka autokarowa do Kotoru oraz Budwy, zwiedzanie średniowiecznej starówki otoczonej obronnymi murami.
  - wycieczka piesza na Stare Miasto w Ulcinj
  - kąpiele na plaży oraz w hotelowym basenie
  - gry i zabawy sportowe
  - konkurs wiedzy
  10 DZIEŃ: Śniadanie. Wczesny wyjazd do Moraczy – zwiedzanie niezwykłego kompleksu klasztornego, położonego nad malowniczym kanionem Moraczy. Przejazd malowniczą trasą przez Czarnogórę i Serbię. Przejazd do hotelu w okolicy Belgradu. Obiadokolacja. Nocleg.
  11 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie Belgradu - twierdza i park na Kalemegdanie, cerkiew Ruzica, kaplica św. Petki, cerkiew św. Sawy – największa prawosławna świątynia na świecie. Spacer po urokliwej ulicy Kniazia Michała. Wyjazd w kierunku Polski, powrót w późnych godzinach nocnych.

   

  UWAGA

  Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-19 - 2020-07-29 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, DVD-video, WC),
  • Zakwaterowanie: 9 noclegów (1 Macedonia, 2 Albania, 5 Czarnogóra, 1 Serbia) w hotelach **/*** - pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 9 śniadań, 4 lunche, 9 obiadokolacji,
  • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę kadry pedagogicznej,
  • Ubezpieczenie KL 20000 EUR wraz z chorobami przewlekłymi, NW 3000 EUR, bagaż 200 EUR,
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Koszty miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • Opłata klimatyczna ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych,
  • Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników - około 60 EUR/os płatne pilotowi na miejscu
  • Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50-70 EUR

  BAŁKANY

  Wycieczka połączona z wypoczynkiem na Bałkanach, 4 kraje w 11 dni - niezwykła przyroda, burzliwa historia, eklektyczna kultura, wspaniała kuchnia.
  Macedonia - kraj położony pomiędzy Albanią, Serbią, Grecją i Bułgarią. Mało popularny kraj bałkański, o dzikiej i zaskakującej przyrodzie, która nie została stłumiona przez turystyczne kurorty. Jej charakter jest po części bałkański, częściowo śródziemnomorski, a także posiada wiele śladów z czasów, gdy była pod silnym wpływem kultury rzymskiej, greckiej, albańskiej i osmańskiej. Na uwagę również zasługują niezwykle gościnni mieszkańcy oraz wyśmienita lokalna kuchnia.
  Albania położona w sercu basenu Morza Śródziemnego staje się coraz atrakcyjniejszym celem wyjazdów turystycznych. Wspaniały klimat, niezwykłe zabytki oraz pyszna kuchnia to główne atuty Albanii. Kraj ten słynie ze swego dziedzictwa naturalnego - pięknej linii brzegowej, dziewiczych plaż oraz flory i fauny terenów górskich.
  Czarnogóra, zwana jest nie przez przypadek "Perłą Morza Śródziemnego", to doskonałe miejsce na wypoczynek pod żaglami. Malowniczy port Kotor, najważniejszy port jachtowy Czarnogóry z pięknym starym miastem wpisanym na listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO, Boka Kotorska tworząca jeden z najpiękniejszych fiordów w Europie,  stare miasto w Budvie oraz wyspa Świętego Stefana, miasto Bar.
  Serbia jest niewątpliwie wartą odkrycia ciekawostką na szlakach turystycznych. W większości górzyste, poprzetykane kanionami i wodospadami terytorium Serbii ukrywa w swych lasach i dolinach wielowiekowe twierdze i monastyry. Najstarsza stolica w Europie -  Belgrad - urzeka swą wielokulturową, kosmopolityczną atmosferą.  HOTEL MEDITERAN ***

  ZAKWATEROWANIE:
  Czarnogóra - kompleks hotelowy Hotel Mediteran ***, Piaszczysta plaża miejska, oddalona od hotelu ok. 300 m, a 5 km od hotelu znajduje się piaszczysta, bardzo szeroka, długa (13 km) plaża. Kompleks składa się z budynku głównego oraz budynków bocznych. Do dyspozycji gości recepcja, restauracja, kawiarnia, basen. Pokoje: przestronne, wygodne 3,4 - os. Wszystkie pokoje z łazienkami, WC oraz klimatyzacją i balkonem.
  Macedonia, Albania, Serbia – hotele tranzytowe **/*** pokoje 3/4 os. z łazienkami

  WYŻYWIENIE: 
  Czarnogóra: 3 posiłki dziennie śniadania, lunch i obiadokolacja w formie bufetu). W trakcie przejazdu 2 posiłki dziennie (śniadania, obiadokolacje). Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu do Skopje, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu z Belgradu + suchy prowiant na drogę powrotną. W trakcie przejazdu wyżywienie wg programu. Do obiadów i kolacji podawana jest woda, pozostałe napoje dodatkowo płatne.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-19 - 2020-07-29 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, DVD-video, WC),
  • Zakwaterowanie: 9 noclegów (1 Macedonia, 2 Albania, 5 Czarnogóra, 1 Serbia) w hotelach **/*** - pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 9 śniadań, 4 lunche, 9 obiadokolacji,
  • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę kadry pedagogicznej,
  • Ubezpieczenie KL 20000 EUR wraz z chorobami przewlekłymi, NW 3000 EUR, bagaż 200 EUR,
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Koszty miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • Opłata klimatyczna ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych,
  • Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników - około 60 EUR/os płatne pilotowi na miejscu
  • Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50-70 EUR

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne).

   

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  19:30 KATOWICE, Mc Donald stacja BP ul. Ofiar Katynia 5 (wyjazd), Mc Donald Stacja BP ul.Górnośląska 40a (powrót)
  połączenie antenowe Katowice-Kraków (realizowane przy minimum 8 osób)
  0.00 zł. do potw.
  19:30 KIELCE, Stadion Miejski parking ul. Ściegiennego 0.00 zł. do potw.
  21:00 KRAKÓW, Mc Donald (Makro) ul. Jasnogórska 2 0.00 zł. do potw.
  16:00 LUBLIN, parking przy Hali MOSiR 0.00 zł. do potw.
  16:00 ŁÓDŹ , ŁÓDŹ Dworzec PKP Łódź Kaliska parking ul. Karolewska
  połączenie antenowe Łódź-Kielce (realizowane przy minimum 8 osób)
  140.00 zł. do potw.
  18:00 RADOM, Mc Donald Stacja Circle ul. Czarneckiego (wyjazd),Mc Donald stacja Lukoil ul. Wernera (powrót) 0.00 zł. do potw.
  18:30 RZESZÓW, Centrum Handlowe Nowy Świat ul. Krakowska 20
  połączenie antenowe Kraków-Rzeszów (realizowane przy minimum 8 osób)
  120.00 zł. do potw.
  16:00 WARSZAWA, Parking przed Torwarem przy Wisłostradzie.
  połączenie antenowe Warszawa-Radom (realizowane przy minimum 8 osób)
  140.00 zł. do potw.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-19 - 2020-07-29 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, DVD-video, WC),
  • Zakwaterowanie: 9 noclegów (1 Macedonia, 2 Albania, 5 Czarnogóra, 1 Serbia) w hotelach **/*** - pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 9 śniadań, 4 lunche, 9 obiadokolacji,
  • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę kadry pedagogicznej,
  • Ubezpieczenie KL 20000 EUR wraz z chorobami przewlekłymi, NW 3000 EUR, bagaż 200 EUR,
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Koszty miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • Opłata klimatyczna ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych,
  • Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników - około 60 EUR/os płatne pilotowi na miejscu
  • Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50-70 EUR

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02BMKM/20 2195.00 PLN 2020-07-19 - 2020-07-29 rezerwuję
  CENA ZAWIERA:
  • Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, barek, DVD-video, WC),
  • Zakwaterowanie: 9 noclegów (1 Macedonia, 2 Albania, 5 Czarnogóra, 1 Serbia) w hotelach **/*** - pokoje 3,4 osobowe z łazienkami, wyżywienie: 9 śniadań, 4 lunche, 9 obiadokolacji,
  • Opiekę pilota-przewodnika, opiekę kadry pedagogicznej,
  • Ubezpieczenie KL 20000 EUR wraz z chorobami przewlekłymi, NW 3000 EUR, bagaż 200 EUR,
  • Atrakcyjny program wg opisu.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 90 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
  • Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Koszty miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów,
  • Opłata klimatyczna ok. 1,5 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych,
  • Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników - około 60 EUR/os płatne pilotowi na miejscu
  • Zalecane minimalne kieszonkowe na potrzeby własne ok. 50-70 EUR