biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Złote Piaski - wypoczynek w Krainie słońca!
 • Nocleg tranzytowy i zwiedzanie Budapesztu.
 • W drodze powrotnej Termy w Bukareszcie!
 • Dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu, Neseberu.
 • Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!

  BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI +BUDAPESZT +BUKARESZT
  Nocleg tranzytowy w Budapeszcie. Termy Galaxy w Bukareszcie.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1749.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Złote Piaski - wypoczynek w Krainie słońca!
 • Nocleg tranzytowy i zwiedzanie Budapesztu.
 • W drodze powrotnej Termy w Bukareszcie!
 • Dla ciekawych świata proponujemy dodatkowo wycieczki m.in do Istambułu, Neseberu.
 • Opalenizna i dobra zabawa gwarantowane!
  BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI +BUDAPESZT +BUKARESZT
  Nocleg tranzytowy w Budapeszcie. Termy Galaxy w Bukareszcie.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 12-18 lat
  CENA OD: 1749.00 PLN

  BUŁGARIA: ZŁOTE PIASKI

  Budapeszt stolica i największe miasto Węgier. To magiczne miejsce, przepięknie położone nad Dunajem, pełne pięknych kamienic, kościołów, placów, pomników i fontann. Szczególnie okazale prezentuje się nocą, kiedy mosty i budynki są fantastycznie oświetlone.

  Bukareszt to stolica i zarazem największe miasto Rumunii. Jest określany mianem Paryża Wschodu lub Paryża Południa. Jest to urokliwe miasto pełne kontrastów. Metropolia przyciąga turystów swoją kulturową odmiennością. Bukareszt jest imponującym miastem, które skrywa wiele tajemnic i niesamowitych budowli - imponujące XVII-wieczne kościoły, dobrze zachowane tradycyjne domy, nowoczesne szklane biurowce oraz  pałace w stylu francuskim.

  Złote Piaski miejscowość położona ok. 15 km od Warny. To najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach oraz sklepiki, kramy z bułgarskimi różnościami, a także mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.  HOTEL*** SERDIKA

  Hotel Serdika*** (w naszej ocenie Hotel zasługuje na 4*) to nowoczesny obiekt położony blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m оd Aquapolis. Zakwaterowanie w przestronnych pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są przestronne, odnowione i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę. Do dyspozycji uczestników na miejscu: duży odkryty basen z mini aquaparkiem i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany waluty, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-fi płatne w pokojach, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu wielofunkcyjne boisko sportowe. Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel, obejmuje np.: tańce, siatkówkę, rzutki, piłkę wodną, aerobik w basenie, mini piłkę nożną, wieczorne animacje lub inne.

  Nocleg tranzytowy w hotelu ** w Budapeszcie lub okolicy.

  Wyżywienie w Hotelu Serdika All inclusive – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień. Tematyczne kolacje – śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka!
  W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!

  PROGRAM "BAŁKAŃSKA IMPREZA"


  1 dzień Przejazd autokaru według rozkładu. Z niektórych miast wyjazd dzień wcześniej (Gdańsk, Lublin, Radom, Toruń, Bydgoszcz). Z pozostałych miast w godzinach nocnych i rannych. Przejazd przez Polskę. Dalszy przejazd przez Słowację. Dojazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Budapeszcie na górę Gellerta – skąd można podziwiać piękną panoramę Budapesztu. Nocleg.
  2 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Plac Wolności, Parlament, Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe – Baszta Rybacka, Kościół Macieja (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5 – 10 EUR, nieobowiązkowo). Wyjazd w dalszą drogę do Bułgarii.
  3 dzień Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii – obiad.
  4-9 dzień Pobyt w Bułgarii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:
  *DYSKOTEKI NA MAXA – wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, PR Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia)
  *LUZIK TIME – plażowanie i kąpiele morskie
  *SWIMMINGPOOLING oraz animacje przy basenie
  *NIE TYLKO „PLACKIEM”:
  – wycieczka do Warny – do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach, a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem.
  – wycieczka do Klasztoru skalnego Aładża – Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend.
  *KOLOROWA BITWA –  wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!  ).
  *GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE
  *SPORT TO ZDROWIE! – mecze piłki wodnej, koszykowej, nożnej, czy siatkowej.
  10 dzień Śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Bukaresztu w godzinach południowych. Zwiedzanie miasta (m.in. Parlament, plac Unirii, bukaresztańskie Pola Elizejskie, cerkiew pod wezwaniem św. Mikołaja czy ruiny dworu książąt wołoskich, zbudowanego na rozkaz słynnego Vlada Palownika – Drakuli). Obiad. Przejazd do bukaresztańskich term (obowiązkowo do term należy zabrać: strój kąpielowy, klapki, ręcznik!). Termy w Bukareszcie – jedne z największych źródeł termalnych w Europie! Spektakularna strefa „Galaxy” z niesamowitymi zjeżdżalniami – to raj, z którego będziemy korzystać! Wyjazd w stronę Polski w godzinach bardzo późnowieczornych / nocnych.
  11 dzień Przejazd przez Rumunię, Węgry i Słowację, dojazd do Polski. Dojazd do niektórych miast dzień później (Gdańsk, Lublin, Radom, Toruń, Bydgoszcz).
    

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (dla chętnych, płatne dodatkowo, orientacyjne ceny z sezonu 2019):
  Bałczyk i Kaliakra – cena ok. 25 EUR/47 LV
  Piękny pałac, drugi co do wielkości w Europie ogród botaniczny oraz piękne widoki skalistego przylądka Kaliakra. Czas trwania ok. 7h.
  Neseber – cena ok. 20 EUR/40 LV 
  Miasto-muzeum wpisane na listę Światogego Dzidzictwa UNESCO, jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast bułgarskiego wybrzeża. Czas trwania ok. 10h.
  Stambuł – (1 dzień) – cena ok. 70 EUR/137 LV
  Jednodniowa wycieczka do największego i najbardziej zaludnionego miasta Turcji. W pigułce największe atrakcje tego niezwykłego miejsca tj.: Hagia Sofia, Pałac Dolmabahce oraz wiele przepięknych świątyń. Wymagany paszport oraz dodatkowo płatna wiza 25 EUR/os. Czas trwania ponad 24h.
  Jeep Safari – cena ok. 15 EUR/30 LV
  Jazda po bezdrożach, gry i zabawy sportowe, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe. Czas trwania ok. 5h.
  Warna, Aładża monastyr + Delfinarium – cena ok. 20 EUR/40 LV
  Zwiedzanie Aładża monastyr, wizyta w delfinarium (pokaz delfinów ok. 30min), następnie zwiedzanie Warny, Katedry oraz Czas wolny w Centrum miasta, zakup pamiątek. Czas trwania ok. 6h.
  Fish Piknik – Pod Żaglami – cena ok. 25 EUR/50 LV
  rejs statkiem, kapiele w morzu, łowienie ryb, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe. Czas trwania ok. 4h.
  Rejs statkiem – cena ok. 18 EUR/36 LV
  2 godziny przepięknych widoków z malowniczego żaglowca oraz z poczęstunkiem. Czas trwania 2h.
  Młodzieżowe Aqua Disco Party – cena ok. 24 EUR/48 LV
  Rejs żaglowcem, przepiękne widoki, a po drodze niezapomniana dyskoteka z poczęstunkiem. Czas trwania ok. 3h.
  Park Wodny Aquapolis – cena ok. 18 EUR/36 LV
  Całodzienna zabawa w parku wodnym.
   

  Ważne informacje:
  - obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna!
  - wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych, podane ceny mogą ulec nieznacznej zmianie.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - zalecamy zabranie karty EKUZ.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny o łącznych wymiarach nieprzekraczających 190 cm /wys.+szer.+dł./ i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne). Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 4 osób). Wyjazd nocny 1 dnia imprezy lub dzień wcześniej w zależności od miasta.

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  09.00-
  14.45
  Bielsko Biała, Dworzec PKS, dolny poziom
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  70.00 zł.
  04.30-
  18.30
  Częstochowa, Parking przy Mc Donalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży
  trasa główna
  80.00 zł.
  21.00*-
  06.00
  Gdańsk, Parking przy ulicy Długie Ogrody (naprzeciwko Kościoła św. Barbary)
  * wyjazd dzień wcześniej. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł.
  06.45-
  16.45
  Gliwice, Mc Donalds przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315
  trasa główna
  70.00 zł.
  08.00-
  15.45
  Jastrzębie Zdr., Stacja BP, ul. Wodzisławska 1
  trasa główna
  50.00 zł.
  06.00-
  17.30
  Katowice, Stacja BP - McDonalds przy hotelu Campanille, al. Górnośląska / Ofiar Katynia, autostrada A4 (kierunek Wrocław)
  trasa główna
  70.00 zł.
  03.30-
  20.30
  Kielce, Parking pod stadionem Korony, ul. Ściegiennego
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  120.00 zł.
  05.30-
  18.30
  Kraków, Ul. Pasternik 66, stacja paliw BP w kierunku Katowic
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  100.00 zł.
  20.30*-
  04.00**
  Lublin, Hala MOSIR, Al. Zygmuntowskie (obok Orlenu)
  * wyjazd dzień wcześniej ** powrót dzień później. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  160.00 zł.
  02.00-
  21.00
  Łódź, ul.Służbowa, parking obok DW PKP Łódz- Widzew
  trasa główna
  100.00 zł.
  03.00-
  20.00
  Piotrków Tryb., ul. Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1
  trasa główna
  100.00 zł.
  01.30-
  23.00
  Poznań, McDonald przy CH Auchan Komorniki, ul. Głowacka 432
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  180.00 zł.
  23.00*-
  02.00**
  Radom, Stacja benzynowa Amic Energy, McDonalds ul. Wernera 52
  * wyjazd dzień wcześniej ** powrót dzień później. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł.
  23.00*-
  04.00**
  Toruń, Dworzec PKP- właściwy peron
  * wyjazd dzień wcześniej ** powrót dzień później. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł.
  00.15-
  22.45
  Warszawa, Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144
  trasa główna
  140.00 zł.
  04.00-
  20.00
  Wrocław, Dworzec Autobusowy, stanowiska 6-9
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  160.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BSHM/20 1749.00 PLN 2020-06-30 - 2020-07-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  02BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-07 - 2020-07-17 rezerwuję
  03BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-14 - 2020-07-24 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  04BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-21 - 2020-07-31 rezerwuję
  05BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-28 - 2020-08-07 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 8 noclegów (7 noclegów w Bułgarii w hotelu Serdika***, 1 nocleg tranzytowy w hotelu ** w Budapeszcie lub okolicy).
  • Wyżywienie All inclusive w formie bufetu w hotelu w Bułgarii. W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN), KL (20.000 EUR), bagaż (1.000 PLN).
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 75 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny.
  • Obowiązkowa opłata łączna za: bilety wstępów, przejazdy komunikacją miejską oraz usługi przewodnickie w Budapeszcie i Bukareszcie oraz bilet wstępu do Term w Bukareszcie ok. 25 EUR.
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  • Opłata klimatyczno-administracyjna płatna w autokarze 10 EUR.
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).


  BUŁGARIA - ZŁOTE PIASKI +BUDAPESZT +BUKARESZT WIEK UCZESTNIKÓW: 12-18 lat
  Nocleg tranzytowy w Budapeszcie. Termy Galaxy w Bukareszcie. CENA OD: 1749.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY

  PROGRAM "BAŁKAŃSKA IMPREZA"


  1 dzień Przejazd autokaru według rozkładu. Z niektórych miast wyjazd dzień wcześniej (Gdańsk, Lublin, Radom, Toruń, Bydgoszcz). Z pozostałych miast w godzinach nocnych i rannych. Przejazd przez Polskę. Dalszy przejazd przez Słowację. Dojazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Budapeszcie na górę Gellerta – skąd można podziwiać piękną panoramę Budapesztu. Nocleg.
  2 dzień Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Plac Wolności, Parlament, Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe – Baszta Rybacka, Kościół Macieja (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne we własnym zakresie ok. 5 – 10 EUR, nieobowiązkowo). Wyjazd w dalszą drogę do Bułgarii.
  3 dzień Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii – obiad.
  4-9 dzień Pobyt w Bułgarii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:
  *DYSKOTEKI NA MAXA – wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, PR Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia)
  *LUZIK TIME – plażowanie i kąpiele morskie
  *SWIMMINGPOOLING oraz animacje przy basenie
  *NIE TYLKO „PLACKIEM”:
  – wycieczka do Warny – do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach, a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem.
  – wycieczka do Klasztoru skalnego Aładża – Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend.
  *KOLOROWA BITWA –  wszyscy na pewno wyjdą z tego cali (i kolorowi!  ).
  *GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE
  *SPORT TO ZDROWIE! – mecze piłki wodnej, koszykowej, nożnej, czy siatkowej.
  10 dzień Śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Bukaresztu w godzinach południowych. Zwiedzanie miasta (m.in. Parlament, plac Unirii, bukaresztańskie Pola Elizejskie, cerkiew pod wezwaniem św. Mikołaja czy ruiny dworu książąt wołoskich, zbudowanego na rozkaz słynnego Vlada Palownika – Drakuli). Obiad. Przejazd do bukaresztańskich term (obowiązkowo do term należy zabrać: strój kąpielowy, klapki, ręcznik!). Termy w Bukareszcie – jedne z największych źródeł termalnych w Europie! Spektakularna strefa „Galaxy” z niesamowitymi zjeżdżalniami – to raj, z którego będziemy korzystać! Wyjazd w stronę Polski w godzinach bardzo późnowieczornych / nocnych.
  11 dzień Przejazd przez Rumunię, Węgry i Słowację, dojazd do Polski. Dojazd do niektórych miast dzień później (Gdańsk, Lublin, Radom, Toruń, Bydgoszcz).
    

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE  (dla chętnych, płatne dodatkowo, orientacyjne ceny z sezonu 2019):
  Bałczyk i Kaliakra – cena ok. 25 EUR/47 LV
  Piękny pałac, drugi co do wielkości w Europie ogród botaniczny oraz piękne widoki skalistego przylądka Kaliakra. Czas trwania ok. 7h.
  Neseber – cena ok. 20 EUR/40 LV 
  Miasto-muzeum wpisane na listę Światogego Dzidzictwa UNESCO, jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast bułgarskiego wybrzeża. Czas trwania ok. 10h.
  Stambuł – (1 dzień) – cena ok. 70 EUR/137 LV
  Jednodniowa wycieczka do największego i najbardziej zaludnionego miasta Turcji. W pigułce największe atrakcje tego niezwykłego miejsca tj.: Hagia Sofia, Pałac Dolmabahce oraz wiele przepięknych świątyń. Wymagany paszport oraz dodatkowo płatna wiza 25 EUR/os. Czas trwania ponad 24h.
  Jeep Safari – cena ok. 15 EUR/30 LV
  Jazda po bezdrożach, gry i zabawy sportowe, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe. Czas trwania ok. 5h.
  Warna, Aładża monastyr + Delfinarium – cena ok. 20 EUR/40 LV
  Zwiedzanie Aładża monastyr, wizyta w delfinarium (pokaz delfinów ok. 30min), następnie zwiedzanie Warny, Katedry oraz Czas wolny w Centrum miasta, zakup pamiątek. Czas trwania ok. 6h.
  Fish Piknik – Pod Żaglami – cena ok. 25 EUR/50 LV
  rejs statkiem, kapiele w morzu, łowienie ryb, obiad, lokalne napoje bezalkoholowe. Czas trwania ok. 4h.
  Rejs statkiem – cena ok. 18 EUR/36 LV
  2 godziny przepięknych widoków z malowniczego żaglowca oraz z poczęstunkiem. Czas trwania 2h.
  Młodzieżowe Aqua Disco Party – cena ok. 24 EUR/48 LV
  Rejs żaglowcem, przepiękne widoki, a po drodze niezapomniana dyskoteka z poczęstunkiem. Czas trwania ok. 3h.
  Park Wodny Aquapolis – cena ok. 18 EUR/36 LV
  Całodzienna zabawa w parku wodnym.
   

  Ważne informacje:
  - obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty oraz wypełniona karta kwalifikacyjna!
  - wycieczki fakultatywne realizowane przy minimum 20 chętnych, podane ceny mogą ulec nieznacznej zmianie.
  - sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki poza wycieczkami fakultatywnymi ok. 100 EUR.
  - krem z filtrem UV, nakrycie głowy, przewiewne ubrania, okulary przeciwsłoneczne, leki przyjmowane na stałe.
  - zalecamy zabranie karty EKUZ.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BSHM/20 1749.00 PLN 2020-06-30 - 2020-07-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  02BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-07 - 2020-07-17 rezerwuję
  03BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-14 - 2020-07-24 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  04BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-21 - 2020-07-31 rezerwuję
  05BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-28 - 2020-08-07 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 8 noclegów (7 noclegów w Bułgarii w hotelu Serdika***, 1 nocleg tranzytowy w hotelu ** w Budapeszcie lub okolicy).
  • Wyżywienie All inclusive w formie bufetu w hotelu w Bułgarii. W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN), KL (20.000 EUR), bagaż (1.000 PLN).
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 75 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny.
  • Obowiązkowa opłata łączna za: bilety wstępów, przejazdy komunikacją miejską oraz usługi przewodnickie w Budapeszcie i Bukareszcie oraz bilet wstępu do Term w Bukareszcie ok. 25 EUR.
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  • Opłata klimatyczno-administracyjna płatna w autokarze 10 EUR.
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  BUŁGARIA: ZŁOTE PIASKI

  Budapeszt stolica i największe miasto Węgier. To magiczne miejsce, przepięknie położone nad Dunajem, pełne pięknych kamienic, kościołów, placów, pomników i fontann. Szczególnie okazale prezentuje się nocą, kiedy mosty i budynki są fantastycznie oświetlone.

  Bukareszt to stolica i zarazem największe miasto Rumunii. Jest określany mianem Paryża Wschodu lub Paryża Południa. Jest to urokliwe miasto pełne kontrastów. Metropolia przyciąga turystów swoją kulturową odmiennością. Bukareszt jest imponującym miastem, które skrywa wiele tajemnic i niesamowitych budowli - imponujące XVII-wieczne kościoły, dobrze zachowane tradycyjne domy, nowoczesne szklane biurowce oraz  pałace w stylu francuskim.

  Złote Piaski miejscowość położona ok. 15 km od Warny. To najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach oraz sklepiki, kramy z bułgarskimi różnościami, a także mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.  HOTEL*** SERDIKA

  Hotel Serdika*** (w naszej ocenie Hotel zasługuje na 4*) to nowoczesny obiekt położony blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m оd Aquapolis. Zakwaterowanie w przestronnych pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są przestronne, odnowione i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę. Do dyspozycji uczestników na miejscu: duży odkryty basen z mini aquaparkiem i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany waluty, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-fi płatne w pokojach, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu wielofunkcyjne boisko sportowe. Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel, obejmuje np.: tańce, siatkówkę, rzutki, piłkę wodną, aerobik w basenie, mini piłkę nożną, wieczorne animacje lub inne.

  Nocleg tranzytowy w hotelu ** w Budapeszcie lub okolicy.

  Wyżywienie w Hotelu Serdika All inclusive – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień. Tematyczne kolacje – śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka!
  W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BSHM/20 1749.00 PLN 2020-06-30 - 2020-07-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  02BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-07 - 2020-07-17 rezerwuję
  03BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-14 - 2020-07-24 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  04BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-21 - 2020-07-31 rezerwuję
  05BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-28 - 2020-08-07 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 8 noclegów (7 noclegów w Bułgarii w hotelu Serdika***, 1 nocleg tranzytowy w hotelu ** w Budapeszcie lub okolicy).
  • Wyżywienie All inclusive w formie bufetu w hotelu w Bułgarii. W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN), KL (20.000 EUR), bagaż (1.000 PLN).
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 75 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny.
  • Obowiązkowa opłata łączna za: bilety wstępów, przejazdy komunikacją miejską oraz usługi przewodnickie w Budapeszcie i Bukareszcie oraz bilet wstępu do Term w Bukareszcie ok. 25 EUR.
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  • Opłata klimatyczno-administracyjna płatna w autokarze 10 EUR.
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny o łącznych wymiarach nieprzekraczających 190 cm /wys.+szer.+dł./ i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Osoby korzystające ze zniżek podczas przejazdów antenowych (dzieci, młodzież) zobowiązane są do posiadania ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacje szkolne). Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 4 osób). Wyjazd nocny 1 dnia imprezy lub dzień wcześniej w zależności od miasta.

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  09.00 Bielsko Biała, Dworzec PKS, dolny poziom
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  70.00 zł. 14.45
  04.30 Częstochowa, Parking przy Mc Donalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży
  trasa główna
  80.00 zł. 18.30
  21.00* Gdańsk, Parking przy ulicy Długie Ogrody (naprzeciwko Kościoła św. Barbary)
  * wyjazd dzień wcześniej. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł. 06.00
  06.45 Gliwice, Mc Donalds przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315
  trasa główna
  70.00 zł. 16.45
  08.00 Jastrzębie Zdr., Stacja BP, ul. Wodzisławska 1
  trasa główna
  50.00 zł. 15.45
  06.00 Katowice, Stacja BP - McDonalds przy hotelu Campanille, al. Górnośląska / Ofiar Katynia, autostrada A4 (kierunek Wrocław)
  trasa główna
  70.00 zł. 17.30
  03.30 Kielce, Parking pod stadionem Korony, ul. Ściegiennego
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  120.00 zł. 20.30
  05.30 Kraków, Ul. Pasternik 66, stacja paliw BP w kierunku Katowic
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  100.00 zł. 18.30
  20.30* Lublin, Hala MOSIR, Al. Zygmuntowskie (obok Orlenu)
  * wyjazd dzień wcześniej ** powrót dzień później. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  160.00 zł. 04.00**
  02.00 Łódź, ul.Służbowa, parking obok DW PKP Łódz- Widzew
  trasa główna
  100.00 zł. 21.00
  03.00 Piotrków Tryb., ul. Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1
  trasa główna
  100.00 zł. 20.00
  01.30 Poznań, McDonald przy CH Auchan Komorniki, ul. Głowacka 432
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  180.00 zł. 23.00
  23.00* Radom, Stacja benzynowa Amic Energy, McDonalds ul. Wernera 52
  * wyjazd dzień wcześniej ** powrót dzień później. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  150.00 zł. 02.00**
  23.00* Toruń, Dworzec PKP- właściwy peron
  * wyjazd dzień wcześniej ** powrót dzień później. Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  190.00 zł. 04.00**
  00.15 Warszawa, Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144
  trasa główna
  140.00 zł. 22.45
  04.00 Wrocław, Dworzec Autobusowy, stanowiska 6-9
  Trasa antenowa (przejazd bus, Flix Bus, PKP, samochód os. – realizacja przy min. 4 uczestnikach).
  160.00 zł. 20.00
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BSHM/20 1749.00 PLN 2020-06-30 - 2020-07-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  02BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-07 - 2020-07-17 rezerwuję
  03BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-14 - 2020-07-24 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  04BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-21 - 2020-07-31 rezerwuję
  05BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-28 - 2020-08-07 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 8 noclegów (7 noclegów w Bułgarii w hotelu Serdika***, 1 nocleg tranzytowy w hotelu ** w Budapeszcie lub okolicy).
  • Wyżywienie All inclusive w formie bufetu w hotelu w Bułgarii. W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN), KL (20.000 EUR), bagaż (1.000 PLN).
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 75 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny.
  • Obowiązkowa opłata łączna za: bilety wstępów, przejazdy komunikacją miejską oraz usługi przewodnickie w Budapeszcie i Bukareszcie oraz bilet wstępu do Term w Bukareszcie ok. 25 EUR.
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  • Opłata klimatyczno-administracyjna płatna w autokarze 10 EUR.
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01BSHM/20 1749.00 PLN 2020-06-30 - 2020-07-10 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  02BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-07 - 2020-07-17 rezerwuję
  03BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-14 - 2020-07-24 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  04BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-21 - 2020-07-31 rezerwuję
  05BSHM/20 1749.00 PLN 2020-07-28 - 2020-08-07 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Transport komfortowym autokarem (WC, video, barek, klimatyzacja), dojazdy antenowe na terenie kraju za odrębną opłatą.
  • Zakwaterowanie – 8 noclegów (7 noclegów w Bułgarii w hotelu Serdika***, 1 nocleg tranzytowy w hotelu ** w Budapeszcie lub okolicy).
  • Wyżywienie All inclusive w formie bufetu w hotelu w Bułgarii. W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, rezydenta na miejscu w Bułgarii.
  • Ubezpieczenie SIGNAL IDUNA: NNW (15.000 PLN), KL (20.000 EUR), bagaż (1.000 PLN).
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy. – 75 zł.
  • Wyjazdy z niektórych miast – patrz zakładka transport.
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne min. 100 EUR + dodatkowo na wybrany program fakultatywny.
  • Obowiązkowa opłata łączna za: bilety wstępów, przejazdy komunikacją miejską oraz usługi przewodnickie w Budapeszcie i Bukareszcie oraz bilet wstępu do Term w Bukareszcie ok. 25 EUR.
  • Kaucja zwrotna 20 EUR (na wypadek ewentualnych zniszczeń).
  • Opłata klimatyczno-administracyjna płatna w autokarze 10 EUR.
  Zalecamy zabranie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).