biuro@obozy.pl
Tel: 226367527
mobile menu

Słońce oraz najpiękniejsze plaże zapraszają!
 • Zobaczymy m.in przepiękne turkusowe Jezioro Plitwickie.
 • Poplażujemy na słynnej plaży Baśka, a wieczór spędzimy na malowniczej wyspie Krk.
 • We Włoszech czekają na Nas niezapomniane chwile i atrakcje.
 • A na koniec miasto na wodzie, czyli Wenecja w swojej krasie!

  CHORWACJA - Wyspa Krk + WŁOCHY
  Jeziora Plitwickie, Rijeka, Opatija, San Marino, Wenecja.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-18 lat
  CENA OD: 2099.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  COGITO NON STOP
  POMOC
  POLUB NAS!
  Słońce oraz najpiękniejsze plaże zapraszają!
 • Zobaczymy m.in przepiękne turkusowe Jezioro Plitwickie.
 • Poplażujemy na słynnej plaży Baśka, a wieczór spędzimy na malowniczej wyspie Krk.
 • We Włoszech czekają na Nas niezapomniane chwile i atrakcje.
 • A na koniec miasto na wodzie, czyli Wenecja w swojej krasie!
  CHORWACJA - Wyspa Krk + WŁOCHY
  Jeziora Plitwickie, Rijeka, Opatija, San Marino, Wenecja.
  WIEK UCZESTNIKӓW: 13-18 lat
  CENA OD: 2099.00 PLN

  ADRIATYCKA PRZYGODA

  W PROGRAMIE ZWIEDZANIA:

  CHORWACJA – Zagrzeb (stolica), Jeziora Plitwickie (na liście UNESCO), Wyspa Krk wraz ze starożytnym miastem Omisalj, urokliwie  portowe miasta Rijeka i Opatija.

  WŁOCHY RIWIERA ADRIATYCKA (EMILIA ROMANIA) – Wenecja (miasto na wodzie), miasteczka na Riwierze Adriatyckiej, San Marino.  Hotel Uvala Scott w Chorwacji

  Obiekt Uvala Scott ( w Chorwacji) jest położony nad spokojną zatoką Dubno w pobliżu wyspy Krk. Oddaje do dyspozycji gości pawilony urządzone w stylu śródziemnomorskim. Pokoje 2-3 lub 4 osobowe z łazienkami. 

  Hotel ***/** w Cesanatico lub Rimini (w regionie Emilia Romania, Włochy). Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami, możliwe łóżka piętrowe.

   

  WYŻYWIENIE

  Pierwszy posiłek w Chorwacji to kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch ostatniego dnia pobytu w Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja – dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – śniadanie, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).

   


  TUTAJ JEDZIEMY:
  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEƆ:
  POLUB NAS!


  ZAGRZEB – WYSPA KRK – OMIŠALJ – PLAŻA BAŚKA – CRIKVENICA - OPATIJA – RJEKA

  RIWIERA ADRIATYCKA (EMILIA ROMANIA) – SAN MARINO – WENECJA

  PROGRAM

  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Słowację, Austrię w stronę Chorwacji.
  2 dzień Dojazd do Zagrzebia – stolicy Chorwacji w godzinach około południowych. Zwiedzanie miasta cechującego się europejską architekturą, zupełnie odmiennego od miejscowości na wybrzeżu. Spacer ulicami Zagrzebia przez gółwny pl. Bana Jelačiča z fontanną z XVII w. do Kaptolu – najstarszej części miasta. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Wyjazd w stronę Kraljevica. Dojazd do hotelu i zakwaterowanie. Pierwsze świadczenie – kolacja w hotelu.
  3 – 4 dzień – Pobyt w Kraljevica – urokliwym miejscu leżącym nad zatoką Dubno w pobliżu wyspy Krk. Możliwość integracji podczas wspólnego plażowania. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków okolicy i szansa poczucia wyjątkowego, chorwackiego klimatu:

  – zwiedzanie starożytnego miasta OMIŠALJ i stolicy wyspy – miasta KRK.

  – wizyta w Parku Narodowym JEZIOR PLITWICKICH – jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji! Park słynie z 16 lazurowych, niedużych jezior połączonych aż 92 wodospadami i figuruje na liście UNESCO. Zwiedzanie tej BAJECZNEJ KRAINY.

  – wspólne wieczory animacyjne i zabawa na dyskotekach.
  5 dzień Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Lunch. Wyjazd w stronę Włoch – Riwiery Adriatyckiej. Po drodze zwiedzanie RIJEKI – trzeciego największego miasta portowego w Chorwacji, nad którym stoi XIII wieczna twierdza. To malownicze miejsce zadziwia wszystkich pięknymi jachtami, łodziami i żaglowcami. Po kolacji przejazd do luksusowego ośrodka nadmorskiego OPATIJA. Wieczorne zwiedzanie przepięknie oświetlonego miasta leżącego na zboczu gór Uczka. Przejazd nocny na Riwierę Adriatycką.
  6 9 dzień – Dojazd do hotelu w godzinach porannych, śniadanie. Zakwaterowanie w hotelu w godzinach okołopołudniowych. Podczas pobytu:

  – wycieczka autokarowa do Republiki San Marino – półdniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).

  – plażing- smażing czyli relaks na słonecznej plaży.

  – spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarniami i restauracjami – okazja do spróbowania słynnych włoskich lodów i pizzy.

  – zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami.

  – wieczorowe wyjścia na dyskoteki (dodatkowo płatne) – przy chętnej grupie.

  – możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.
  10 dzień – Wyjazd w stronę Wenecji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rejs statkiem turystycznym kanałami do Placu św. Marka, spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.
  11 dzień – Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE – realizowane w zależności od liczby chętnych (min. 15 osób):

  Mirabilandia jeden z największych Parków Rozrywki w Europie. Na terenie parku znajduje się 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie, pokazy kaskaderskie itp.), restauracje i bary, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody (3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów) – 30 EUR.
  Rzym – całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po Rzymie, gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie – 65 EUR.
  Aquafan – najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 km! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie. Super zabawa gwarantowana! – ok. 25 EUR.
  Dyskoteka – najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat (10 EUR/wstęp), Altromondo – nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – 15-20 EUR/wstęp (wejście do dyskotek od 16 lat).
   

  UWAGA:
  - Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty, ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy!
  - Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny.
  - Obowiązująca kaucja zwrotna 25 EUR.

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób).

   

  Wyjazd-
  Powrót
  Miejscowość wyjazdu/
  powrotu
  Dopłata
  11.30-
  21.30
  Bydgoszcz, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58 LUB MOP Otłoczyn Zachód, Autostrada Bursztynowa, 87-700 180.00 zł.
  17.00-
  14.30
  Częstochowa, Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 100.00 zł.
  09.00-
  23.00
  Gdańsk, Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw Orlen, Gdańsk ul. Dąbrowskiego 4) 190.00 zł.
  21.00-
  11.30
  Katowice, Stacja BP - McDonalds przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska / Ofiar Katynia, autostrada A4 (kier. Wrocław) 60.00 zł.
  18.00-
  16.00
  Kielce, Parking przed stadionem Korony, ul. Ściegiennego 100.00 zł.
  22.00-
  12.30
  Kraków, Stacja Paliw Arge ul. Opolska 60 / Stacja Paliw Lukoil ul. Opolska 9 60.00 zł.
  14.00-
  21.30
  Lublin, Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie (obok Orlenu) 140.00 zł.
  14.00-
  17.30
  Łódź, ul. Służbowa, parking obok DW PKP Łódź Widzew LUB stacja paliw Shell ul. Rokicińska 192 120.00 zł.
  15.00-
  16.30
  Piotrków Tryb., Ul. Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1 120.00 zł.
  16.30-
  17.00
  Radom, ul. Wernera 52, stacja paliw Lukoil / McDonalds 100.00 zł.
  12.00-
  20.30
  Toruń, Dworzec PKP - właściwy peron LUB stacja paliw Orlen ul. Słupska 1 170.00 zł.
  15.00-
  18.30
  Warszawa, Parking przy sklepie Decathlon Warszawska 6 LUB Dworzec Zach. PKS, Al. Jerozolimskie 144 120.00 zł.
  23.30-
  14.30
  Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1 160.00 zł.
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-16 - 2020-07-26 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) w hotelach wg opisu.
  • Wyżywienie: pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch ostatniego dnia pobytu na Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – śniadanie, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).
  • Opiekę kadry pedagogicznej.
  • Miejscową opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia.
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Ubezpieczenie: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 85 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazdy z miast – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 60 EUR (płatne obowiązkowo).
  • Wycieczki fakultatywne (wg uznania).
  • Obligatoryjna opłata klimatyczna – ok. 9 EUR (płatne w hotelach).
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne – ok. 60 EUR.
  • Kaucja zwrotna – 25 EUR (płatne obowiązkowo).
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!


  CHORWACJA - Wyspa Krk + WŁOCHY WIEK UCZESTNIKÓW: 13-18 lat
  Jeziora Plitwickie, Rijeka, Opatija, San Marino, Wenecja. CENA OD: 2099.00 PLN

  TUTAJ JEDZIEMY:

  PODOBNE WYJAZDY:

  WARTO ZAJRZEĆ:
  POLUB NAS!
  ANKIETY


  ZAGRZEB – WYSPA KRK – OMIŠALJ – PLAŻA BAŚKA – CRIKVENICA - OPATIJA – RJEKA

  RIWIERA ADRIATYCKA (EMILIA ROMANIA) – SAN MARINO – WENECJA

  PROGRAM

  1 dzień – Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Słowację, Austrię w stronę Chorwacji.
  2 dzień Dojazd do Zagrzebia – stolicy Chorwacji w godzinach około południowych. Zwiedzanie miasta cechującego się europejską architekturą, zupełnie odmiennego od miejscowości na wybrzeżu. Spacer ulicami Zagrzebia przez gółwny pl. Bana Jelačiča z fontanną z XVII w. do Kaptolu – najstarszej części miasta. Zwiedzanie neogotyckiej katedry Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Wyjazd w stronę Kraljevica. Dojazd do hotelu i zakwaterowanie. Pierwsze świadczenie – kolacja w hotelu.
  3 – 4 dzień – Pobyt w Kraljevica – urokliwym miejscu leżącym nad zatoką Dubno w pobliżu wyspy Krk. Możliwość integracji podczas wspólnego plażowania. Zwiedzanie najpiękniejszych zakątków okolicy i szansa poczucia wyjątkowego, chorwackiego klimatu:

  – zwiedzanie starożytnego miasta OMIŠALJ i stolicy wyspy – miasta KRK.

  – wizyta w Parku Narodowym JEZIOR PLITWICKICH – jednej z największych atrakcji turystycznych Chorwacji! Park słynie z 16 lazurowych, niedużych jezior połączonych aż 92 wodospadami i figuruje na liście UNESCO. Zwiedzanie tej BAJECZNEJ KRAINY.

  – wspólne wieczory animacyjne i zabawa na dyskotekach.
  5 dzień Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Lunch. Wyjazd w stronę Włoch – Riwiery Adriatyckiej. Po drodze zwiedzanie RIJEKI – trzeciego największego miasta portowego w Chorwacji, nad którym stoi XIII wieczna twierdza. To malownicze miejsce zadziwia wszystkich pięknymi jachtami, łodziami i żaglowcami. Po kolacji przejazd do luksusowego ośrodka nadmorskiego OPATIJA. Wieczorne zwiedzanie przepięknie oświetlonego miasta leżącego na zboczu gór Uczka. Przejazd nocny na Riwierę Adriatycką.
  6 9 dzień – Dojazd do hotelu w godzinach porannych, śniadanie. Zakwaterowanie w hotelu w godzinach okołopołudniowych. Podczas pobytu:

  – wycieczka autokarowa do Republiki San Marino – półdniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa).

  – plażing- smażing czyli relaks na słonecznej plaży.

  – spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarniami i restauracjami – okazja do spróbowania słynnych włoskich lodów i pizzy.

  – zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami.

  – wieczorowe wyjścia na dyskoteki (dodatkowo płatne) – przy chętnej grupie.

  – możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.
  10 dzień – Wyjazd w stronę Wenecji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rejs statkiem turystycznym kanałami do Placu św. Marka, spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.
  11 dzień – Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

   

  WYCIECZKI FAKULTATYWNE – realizowane w zależności od liczby chętnych (min. 15 osób):

  Mirabilandia jeden z największych Parków Rozrywki w Europie. Na terenie parku znajduje się 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie, pokazy kaskaderskie itp.), restauracje i bary, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody (3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów) – 30 EUR.
  Rzym – całodzienna wycieczka do stolicy. W programie zwiedzanie najmniejszego Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac oraz Bazylika Św. Piotra, spacer z przewodnikiem po Rzymie, gdzie zobaczymy: Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie – 65 EUR.
  Aquafan – najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 km! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteka w pianie. Super zabawa gwarantowana! – ok. 25 EUR.
  Dyskoteka – najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat (10 EUR/wstęp), Altromondo – nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party – 15-20 EUR/wstęp (wejście do dyskotek od 16 lat).
   

  UWAGA:
  - Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty, ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy!
  - Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny.
  - Obowiązująca kaucja zwrotna 25 EUR.

  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-16 - 2020-07-26 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) w hotelach wg opisu.
  • Wyżywienie: pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch ostatniego dnia pobytu na Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – śniadanie, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).
  • Opiekę kadry pedagogicznej.
  • Miejscową opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia.
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Ubezpieczenie: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 85 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazdy z miast – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 60 EUR (płatne obowiązkowo).
  • Wycieczki fakultatywne (wg uznania).
  • Obligatoryjna opłata klimatyczna – ok. 9 EUR (płatne w hotelach).
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne – ok. 60 EUR.
  • Kaucja zwrotna – 25 EUR (płatne obowiązkowo).
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  ADRIATYCKA PRZYGODA

  W PROGRAMIE ZWIEDZANIA:

  CHORWACJA – Zagrzeb (stolica), Jeziora Plitwickie (na liście UNESCO), Wyspa Krk wraz ze starożytnym miastem Omisalj, urokliwie  portowe miasta Rijeka i Opatija.

  WŁOCHY RIWIERA ADRIATYCKA (EMILIA ROMANIA) – Wenecja (miasto na wodzie), miasteczka na Riwierze Adriatyckiej, San Marino.  Hotel Uvala Scott w Chorwacji

  Obiekt Uvala Scott ( w Chorwacji) jest położony nad spokojną zatoką Dubno w pobliżu wyspy Krk. Oddaje do dyspozycji gości pawilony urządzone w stylu śródziemnomorskim. Pokoje 2-3 lub 4 osobowe z łazienkami. 

  Hotel ***/** w Cesanatico lub Rimini (w regionie Emilia Romania, Włochy). Pokoje 3,4,5-osobowe z łazienkami, możliwe łóżka piętrowe.

   

  WYŻYWIENIE

  Pierwszy posiłek w Chorwacji to kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch ostatniego dnia pobytu w Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja – dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – śniadanie, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).

   


  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-16 - 2020-07-26 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) w hotelach wg opisu.
  • Wyżywienie: pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch ostatniego dnia pobytu na Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – śniadanie, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).
  • Opiekę kadry pedagogicznej.
  • Miejscową opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia.
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Ubezpieczenie: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 85 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazdy z miast – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 60 EUR (płatne obowiązkowo).
  • Wycieczki fakultatywne (wg uznania).
  • Obligatoryjna opłata klimatyczna – ok. 9 EUR (płatne w hotelach).
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne – ok. 60 EUR.
  • Kaucja zwrotna – 25 EUR (płatne obowiązkowo).
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  TRANSPORT

  Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
  Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób).

   

  Wyjazd Miejscowość wyjazdu/powrotu Dopłata Powrót
  11.30 Bydgoszcz, Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58 LUB MOP Otłoczyn Zachód, Autostrada Bursztynowa, 87-700 180.00 zł. 21.30
  17.00 Częstochowa, Parking przy McDonalds, przy trasie DK1, zgodnie z kierunkiem podróży 100.00 zł. 14.30
  09.00 Gdańsk, Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw Orlen, Gdańsk ul. Dąbrowskiego 4) 190.00 zł. 23.00
  21.00 Katowice, Stacja BP - McDonalds przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska / Ofiar Katynia, autostrada A4 (kier. Wrocław) 60.00 zł. 11.30
  18.00 Kielce, Parking przed stadionem Korony, ul. Ściegiennego 100.00 zł. 16.00
  22.00 Kraków, Stacja Paliw Arge ul. Opolska 60 / Stacja Paliw Lukoil ul. Opolska 9 60.00 zł. 12.30
  14.00 Lublin, Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie (obok Orlenu) 140.00 zł. 21.30
  14.00 Łódź, ul. Służbowa, parking obok DW PKP Łódź Widzew LUB stacja paliw Shell ul. Rokicińska 192 120.00 zł. 17.30
  15.00 Piotrków Tryb., Ul. Sikorskiego 43, stacja Huzar przy zjeździe do miasta z trasy DK1 120.00 zł. 16.30
  16.30 Radom, ul. Wernera 52, stacja paliw Lukoil / McDonalds 100.00 zł. 17.00
  12.00 Toruń, Dworzec PKP - właściwy peron LUB stacja paliw Orlen ul. Słupska 1 170.00 zł. 20.30
  15.00 Warszawa, Parking przy sklepie Decathlon Warszawska 6 LUB Dworzec Zach. PKS, Al. Jerozolimskie 144 120.00 zł. 18.30
  23.30 Wrocław, Dworzec Autobusowy ul. Sucha 1 160.00 zł. 14.30
  Dodatkowe informacje na temat transportu.
  REZERWACJA
  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-16 - 2020-07-26 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) w hotelach wg opisu.
  • Wyżywienie: pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch ostatniego dnia pobytu na Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – śniadanie, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).
  • Opiekę kadry pedagogicznej.
  • Miejscową opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia.
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Ubezpieczenie: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 85 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazdy z miast – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 60 EUR (płatne obowiązkowo).
  • Wycieczki fakultatywne (wg uznania).
  • Obligatoryjna opłata klimatyczna – ok. 9 EUR (płatne w hotelach).
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne – ok. 60 EUR.
  • Kaucja zwrotna – 25 EUR (płatne obowiązkowo).
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!

  KOD IMPREZYCENATERMINSTATUS
  01CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-05 - 2020-07-15 rezerwuję
  02CWCM/20 2099.00 PLN 2020-07-16 - 2020-07-26 rezerwuję
  pozostało niewiele miejsc
  CENA ZAWIERA:
  • Zakwaterowanie (8 noclegów) w hotelach wg opisu.
  • Wyżywienie: pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu. W hotelu w Chorwacji – śniadania, lunch i kolacja. Lunch ostatniego dnia pobytu na Chorwacji. We Włoszech śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwsze świadczenie w hotelu we Włoszech – śniadanie, ostatnie – śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Emilia Romania).
  • Opiekę kadry pedagogicznej.
  • Miejscową opiekę medyczną w ramach ubezpieczenia.
  • Program obozu młodzieżowego.
  • Ubezpieczenie: KL 10000 EUR, NNW 2000 EUR, bagaż 200 EUR.
  • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 10 zł.
  PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
  • Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji oraz przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy 85 zł.
  • Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.
  • Dojazdy z miast – patrz zakładka transport.
  • Bilety wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 60 EUR (płatne obowiązkowo).
  • Wycieczki fakultatywne (wg uznania).
  • Obligatoryjna opłata klimatyczna – ok. 9 EUR (płatne w hotelach).
  • Sugerowane kieszonkowe na potrzeby własne – ok. 60 EUR.
  • Kaucja zwrotna – 25 EUR (płatne obowiązkowo).
  Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty!