godziny pracy

10.00-18.00

GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE w 3 dni

Świętokrzyskie to czarująca kraina w sercu Polski. Znajdują się tu najstarsze góry w Polsce oraz liczne cenne zabytki. Zapraszamy na fascynującą podróż! Zamki i pałace, których nie znajdziesz na mapach! Górskie spacery połączone ze zwiedzaniem! Zdobądź Łysicę! Przygoda w Jaskini Raj oraz w parku dinozaurów w Bałtowie! To naprawdę atrakcyjny program, dla każdej grupy, która chce się zintegrować! Wycieczka rekomendowana w ramach programu MEIN Poznaj Polskę.

Świętokrzyskie3.jpg
Świętokrzyskie2.jpg
Świętokrzyskie1.jpg

PRZYKŁADOWY PROGRAM (DO WYBORU):

DZIEŃ 1:

Dąb Bartek, Samsonów (zabytkowa kuźnia), Chęciny, skansen w Tokarni, kryta pływalnia PERŁA w Nowinach - zajęcia na basenie.

DZIEŃ 2: 

Kielce: Kadzielnia (rezerwat geologiczny), pałac biskupi, Muzeum Lat Szkolnych St. Żeromskiego, Karczówka: klasztor paulinów, Katedra i Pałac Biskupów Krakowskich, Jaskinia Raj lub Jędrzejów: Muzeum Zegarów.

DZIEŃ 3:

Nowa Słupia: kamienny pielgrzym, Muzeum Hutnictwa Starożytnego, dymarki, piesza wędrówka na Święty Krzyż: gołoborza, Muzeum Świętokrzyskiego Parku Narodowego, klasztor benedyktynów, zejście do Huty Szklanej, przejazd autokarem do Świętej Katarzyny, piesze wejście na Łysicę (gołoborza, cudowne źródełko św. Franciszka).

DZIEŃ 4:

Ujazd: Zamek Krzyżtopór - najokazalsze ruiny w Polsce, Kopalnia Krzemienia Pasiastego w Krzemionkach Opatowskich, Park Jurajski w Bałtowie.

OPCJE DODATKOWE:

*Zabytkowe Kurozwęki i hodowla bizonów.

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Domy wycieczkowe, pensjonaty w okolicy Gór Świętokrzyskich.

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 3 dni - 520 zł / 4 dni - 680 zł
35 + 3 os. bezpł. 3 dni - 585 zł / 4 dni - 740 zł
25 + 2 os. bezpł. 3 dni - 650 zł / 4 dni - 830 zł

Cena zawiera

- autokar - noclegi - śniadania i obiadokolacje - ubezpieczenie NNW - osoby bezpłatne - przewodnik miejscowy (1-2 dni).

Cena nie zawiera

Koszt Dodatkowy: ceny biletów wstępu - ok. 150 zł/os, opieka pilota z Warszawy - 300-500 zł dziennie/grupę.
CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Podobne wycieczki

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej