godziny pracy

10.00-18.00

KAZIMIERZ DOLNY

kaz3.jpg
kaz2.jpg
kaz1.jpg

PROGRAM:

I opcja: Odkryj Kazimierz Dolny „GRA” miejska
Podczas „GRY” uczestnicy poznają nie tylko zabytki i historię Miasteczka. Przewodnicy/animatorzy w lekki i dowcipny sposób poprowadzą uczestników „GRY”  przez świat legend miejskich, z szczyptą skandali z czasów dawnego Kazimierza. „GRA” zawiera zadania o charakterze logicznym, logistycznym i artystycznym. Każdy zespół ma swojego przewodnika moderatora. Każdy zespół dostaje takie same zadania ale kolejność zadań jest losowana. Podczas gry grupy odwiedzają 9 punktów w mieście m.in. zamek (zewnątrz), klasztor oo Franciszkanów, inne. W każdym punkcie uczestnicy rozwiązują zadania logiczne, kreatywne, piszą wiersze itp. gra zakończona ogniskiem z pieczeniem kiełbasek

II opcja: W Miasteczku i wąwozach
To gra która wychodzi poza kazimierskie uliczki. Podczas gry uczestnicy podzieleni na grupy, poznają historię Miasteczka ale też odbędą przejażdżkę jeepami po kazimierskich wąwozach i punktach widokowych. Przewodnicy/animatorzy pokażą im zabytki w lekki i dowcipny sposób opowiedzą o historii Kazimierza Dolnego, królewskich skandalach i sprawach poważnych. Poznają też legendy i tajemnice janowieckiego zamku.
Każda grupa dostanie do rozwiązania zadania. Związane z usłyszanymi historiami, a także kreatywne, integracyjne. A także specjalne zadanie związane z janowiecką „Czarną Damą”. Gra zakończona ogniskiem z pieczeniem kiełbasek.

Cennik

Ilość osób Cena od
20+2 os.bezpł. (opcja I) 295 zł
40+4 os.bezpł. (opcja I) 215 zł
20+2 os.bezpł. (opcja II) 310 zł
40+4 os.bezpł. (opcja II) 230 zł

Cena zawiera

- przejazd busem/autokarem, - realizację programu, - ognisko z kiełbaskami, - osoby opieki bezpłatnie, - ubezpieczenie

Cena nie zawiera

Podobne wycieczki

Zadaj pytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej