godziny pracy

10.00-18.00

MAZOWSZE JEST CIEKAWE

Folklor i kultura ludowa to tematyka wycieczek w okolice Łowicza. Jeśli podobały się Wam \"pasiaki\", albo słynne wycinanki to znaczy, że musicie tu zajrzeć! Zwiedzanie Łowicza z Muzeum Etnograficznym. Zobaczysz Pałac w Nieborowie i park romantyczny w Arkadii. Chętni stworzą własną, łowicką, ludową wycinankę. Udaj się na wyprawę do Łowicza a zobaczysz, dlaczego cieszy się on tak dużym zainteresowaniem pośród gości z zagranicy. Zapraszamy!

iStock-1283155583.jpg
iStock-520845458.jpg
iStock-1454565388.jpg

PROGRAM (do wyboru):

Udamy się do Łowicza, gdzie zapoznamy się z wyjątkowymi zabytkami i folklorem - zwiedzimy Bazylikę mniejszą oraz Muzeum Etnograficzne. Posłuchamy o ciekawych zwyczajach ludowych i zobaczymy charakterystyczne stroje - pasiaki. Następnie udamy się do Sromowa, aby zobaczyc Muzeum Sztuki Ludowej (główne  atrakcje to rzeźbione obrazy w formie ruchomych szopek, ukazujące scenki historyczne i ludowe). Zobaczymy również pałac Radziwiłłów w Nieborowie, zaś w drodze powrotnej pospacerujemy po romantycznym parku w Arkadii (na życzenie).

 

Cennik

Ilość osób Cena od
45 + 3 os. bezpł. 165 zł
35 + 3 os. bezpł. 210 zł
25 + 2 os. bezpł. kalkulacja na życzenie

Cena zawiera

- autokar - bilety wstępu - ubezpieczenie NNW - osoby bezpłatne - przewodnik

Cena nie zawiera

CENY MAJĄ CHARAKTER ORIENTACYJNY. Wycieczki kalkulujemy indywidualnie wg potrzeb i życzeń klasy.

Podobne wycieczki

Zadaj pytanie

Centrum Kolonii i Obozów Cogito jest doświadczonym organizatorem wycieczek krajowych i zagranicznych. Od wielu lat organizujemy wycieczki dla szkół, nauczycieli, grup zorganizowanych oraz klientów indywidualnych. Tworzymy oferty pod indywidualne zamówienia, a także posiadamy bogatą ofertę wycieczek m.in. po polskich miastach: Kraków, Wadowice, Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Busko - Zdrój, Sucha Beskidska, Niedzica, Szczawnica, Zakopane, Karpacz, Muszyna, Rabka - Zdrój, Szczyrk, Kłodzko, Sandomierz, Kazimierz, Warszawa, Łódź, Uniejów, Płock, Toruń, Golub - Dobrzyń, Białowieża, Kaszuby - Runowo, Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot, Półwysep Helski, Łeba, Rowy, Darłówko oraz miasta zagraniczne: Praga, Bratysława, Drezno, Berlin, Poczdam, Wiedeń, Wilno. Tworzymy wycieczki tematyczne - Religie Polski Wschodniej, Szlak Chopinowski, Szlak Orlich Gniazd, Młoda Polska, Szlak Wielkiej Literatury Polskiej, Szlak Jana Pawła II, Szlak Piastowski. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first moment i atrakcyjne promocje. cogito.waw.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej