godziny pracy

11.00-17.00

ROWEREM PO GREEN VELO

wyprawa-rowerowa-green-velo-66-1.png

11 - 99 lat

od 1090.00 PLN

Wyprawa rowerowa to wyśmienita wakacyjna przygoda!

  • Mnóstwo urokliwych przyrodniczo miejsc
  • Atrakcje turystyczne oraz możliwość poznania kultury wschodniej Polski

Tylko z nami - ROWEREM PRZEZ POLSKĘ!

Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo to szlak rowerowy obejmujący pięć województw wschodniej Polski. Szlak mający blisko 2000 km długości jest najdłuższą tego typu trasą rowerową w Polsce. Na terenie województwa podlaskiego jest to około 592 km, natomiast na terenie województwa lubelskiego około 351 km.

Różnorodność regionów oraz ich wyjątkowość pod względem przyrodniczym i wielokulturowym co roku przyciąga na szlak tysiące turystów. Na wyznaczonej przez nas trasie przejazdu znajdują się miejsca kultu religijnego – cerkwie, synagogi oraz kościoły katolickie. Odwiedzimy Świętą Górę Grabarka, Sanktuarium w Leśnej Podlaskiej, Sanktuarium Matki Boskiej Kodeńskiej oraz Monaster w Jabłecznej. Na szlaku rowerowym znajduje się odkrywkowa kopalnia kredy, hodowla koni arabskich czy uroczysko Mucharyniec. Część szlaku poprowadzona jest w niezwykłej przyrodniczo scenerii jaką jest dolina i przełom rzeki Bug.

Program

Obóz rowerowy dla osób indywidualnych oraz rodziców z dziećmi. Zapewniamy dojazd, noclegi w gospodarstwach agroturystycznych, transport bagaży. W gospodarstwach agroturystycznych możliwość wyżywienia.
W trakcie wyprawy rowerowej poznacie na swojej drodze najpiękniejsze zakątki Podlasia i Lubelszczyzny. Trasy nie są wymagające, są przystosowane do rodzinnych wycieczek rowerowych. Dziennie będziecie mogli pokonać do 50 km trasy rowerowej po urokliwych miejscach, wśród niezwykłych pejzaży przyrodniczych. W wyprawie uczestniczy opiekun, który będzie pomocny w kwestiach organizacyjnych i technicznych.
Ponieważ cały bagaż przewozimy busem, przejazdy rowerem odbywają się "na lekko". Wskazane jest jednak posiadanie sakw na minimalny ekwipunek podręczny i prowiant. Możliwy jest również przejazd busem uczestników, gdy np. pogoda nie dopisze albo w wypadku niedyspozycji.

Programy fakultatywne

 • Wyżywienie zamawiane w gospodarstwie agroturystycznym: śniadanie - ok. 18 zł, obiad - ok. 25 zł.

Zakwaterowanie

Gospodarstwa agroturystyczne o standardzie turystycznym, w zasięgu dojazdu od szlaku Green Velo. Możliwe 2 noclegi w jednym gospodarstwie. Wyżywienie we własnym zakresie (gospodarstwa zazwyczaj dysponują małą kuchnią dla gości) lub za dopłatą w gospodarstwach agroturystycznych.

ROZKŁAD JAZDY:

* Zaznacz kliknięciem turnus i miasto aby wyświetlić szczegóły

Turnus:

1). 25.07-31.07.2022
2). 15.08-21.08.2022
Sprawdzam...
Sprawdzam...

Opis transportu

 • Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
 • Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
 • Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
 • Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
 • Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
 • Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
 • Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
 • Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

TERMIN

KOD IMPREZY

CENY

STATUS

25.07

-

31.07.2022

01RPCZ/22

1090.00

[ zakończona ]
Liczba miejsc w promocji ograniczona.

15.08

-

21.08.2022

02RPCZ/22

1090.00

[ zadzwoń ]
Liczba miejsc w promocji ograniczona.

Świadczenia

CENA ZAWIERA:

 • Transport na miejsce startu i powrót do Warszawy.
 • Codzienne transfery bagaży i ewentualnie uczestników.
 • Noclegi w gospodarstwie agroturystycznym.
 • Pomoc opiekuna wyprawy.
 • Ubezpieczenie UNIQA TU S.A.: NNW (do 5000 zł).
 • Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 2 zł, a do Turystycznego Funduszu Pomocowego 2 zł.

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):

 • Ubezpieczenie UNIQA TU S.A. od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) - 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić w dniu zawarcia umowy. UWAGA: ubezpieczenie to nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.

Płatne samodzielnie na miejscu (dla chętnych):

 • Wyżywienie zamawiane w gospodarstwie agroturystycznym: śniadanie - ok. 18 zł, obiad - ok. 25 zł.
 • Bilety wstępu do odwiedzanych obiektów muzealnych.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych, analitycznych i marketingowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Zamknij
Dowiedz się więcej